IDCEE 2013: НОВІ НОМІНАЦІЇ, МАЙДАНЧИКИ І КАТЕГОРІЇ УЧАСНИКІВ

Logo_IDCEE2013

Конференція «IDCEE. Інтернет-технології та інновації» - це подія міжнародного рівня для підприємців, інвесторів, стартапів, лідерів IТ -компаній, гиків і блогерів, яка проходить у самому серці Європи - в Києві. IDCEE - ваша точка входу на ринки, що розвиваються Центрально-Східної Європи та СНД.

У 2013 році конференція IDCEE відбудеться 10-11 жовтня. Новим місцем проведення з цього року стане НСК Олімпійський - зручна локація в центрі міста.

У 2013 році в програмі IDCEE передбачено три паралельні потоки:

1 ) Модератор IDCEE 2013 Марко Монтеманьо поспілкується з 50-ма спікерами на Головній сцені.

2 ) Традиційно , практично орієнтовані кіноути будуть представлені на Стартап - сцені. На Алеї стартапів будуть представлені 150 попередньо відібраних проектів . Кожен з них має шанс взяти участь у конкурсі стартапів, призовий фонд якого становить 30 тисяч євро!

Крім того , у стартапів буде шанс взяти участь у новому форматі коротких пітчингів - Стартап-Тостері і представити свій проект експертному журі у складі Джона Бредфорда ( TechStars UK ), Ендрю Шеннона ( StartupBootcamp ) та інших!

3 ) Новинка IDCEE 2013 - Тех-сцена, на якій зберуться CTO провідних європейських і американських інтернет-компаній, які поділяться своїми знахідками з приводу того , як відповідати на технічні виклики в процесі побудови глобальних успішних інтернет - бізнесів.

На ній виступлять, зокрема, Расмус Лердорф - творець мови PHP і затятий прихильник відкритого коду; технічні архітектори найбільших світових корпорацій, таких як Microsoft ( Марк Збіковскі , який пропрацював у компанії чверть століття, ключовою розробник декількох версій Windows; та керівник напрямку хмарних розробок Біт Швеглер ) і Amazon (технічний євангеліст компанії Штефен Краузе ) , а також Стас Хірман - колишній киянин, СТО Deutsche Telecom Hosted Business Services, і багато інших. Ще один спікер цієї сцени, Руслан Синицький (СТО компанії Jelastic , одного з найбільш перспективних на глобальному рівні українських стартапів, учасник конференції IDCEE 2012), вважає: «Конференція IDCEE - це чудова можливість для талановитих інтернет-підприємців отримати додаткові знання та досвід і налагодити зв'язки з потрібними людьми. Це відмінний шанс зустрітися, познайомитися і поспілкуватися з культовими особистостями і легендами IT -індустрії».

За традицією, в 2013 році IDCEE присвятить одну з панелей зростаючим ринкам. Цього року у фокусі - динамічно зростаюча інтернет-індустрія Бразилії .

Щорічно IDCEE відвідують більше 300 представників венчурних фондів та ангелів , які активно працюють у регіоні Центрольно -Східної Європи та СНД.

Також на IDCEE планується насичена програма для спілкування та нетворкінгу:

- 10 жовтня - Відкриття за участю Каті Chilly

- 10 жовтня - Концерт Каті Chilly

- 11 жовтня - Виступ Філо Мачадо

- 11 жовтня - Вечірка закриття з концертом Філо Мачадо

Дізнавайтесь більше новин на idcee.org, а також на Facebook Twitter YouTube та Flickr