Лазерна антитерористична охоронна система

Лазерна антитерористична охоронна система
Ключові слова
Інформаційні та комунікаційні технології

Опис
Мета проекту - створити нове покоління компактних лазерних охоронних систем, щоб в автоматичному режимі виявляти місцезнаходження снайпера і приховане відеоспостереження через тоноване скло автомобілів або офісних вікон для прийняття відповідних антитерористичних (або проти папарацці) заходів протидії. Оперативне виявлення прихованого спостереження за об'єктом або за приватним життям людини дозволяє запобігти терористичний акт ще на етапі його підготовки. Лазерна антитерористична охоронна система являє собою збірку оптоелектронних та лазерних пристроїв з цифровою камерою високого розділення, розташованої на двохвісній платформі, що обертається. Така система може бути розміщена на тринозі, офісному вікні, а також на мобільній або повітряній платформі. Вся інформація по бездротовому зв'язку передається на віддалений комп'ютер і через Інтернет в будь-яку частину світу.

Новизна інновації
• Застосування багато частотного лазерного випромінювача.
• Нові алгоритми багато спектрального виявлення оптики.
• Повністю автоматичний процес виявлення оптичних приладів.
• Низький рівень помилкових спрацьовувань завдяки багатокритеріальному підходу.
• Висока швидкодія завдяки оптимальній структурі алгоритму виявлення.
• Робота системи без участі оператора і передача даних по бездротовому зв'язку.
• Малі масо-габаритні параметри.

Опис проблеми
Проблемою є неможливість існуючих охоронних систем виявляти терористичні загрози і несанкціоноване відеоспостереження. Більшість систем виявлення снайперів розроблені для військових застосувань і не адаптовані до охорони особистого життя людини і підприємницької діяльності.

Стадія розробки інновації:
Прототип з успішними лабораторними випробуваннями

Потенційні споживачі, ринки
Споживачами системи є: Бізнес структури; комерційні компанії; промислові підприємства; служби безпеки VIP персон; охоронні агентства; приватні особи; антитерористичні підрозділи; силові структури; військові відомства.
Сфери застосування: Захист важливих об'єктів, приватних котеджів, офісів бізнес структур та комерційних компаній; забезпечення безпеки VIP персон; організація антитерористичної діяльності; охорона спеціальних зон і територій; дистанційний моніторинг терористичних загроз через Інтернет з будь-якої точки земної кулі.