МОДУЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ПРИСТРОЇВ

МОДУЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ПРИСТРОЇВ
Ключеві слова
Інформаційні та комунікаційні технології Енергетика та енергоефективність Раціональне природокористування Охорона навколишнього с-ща

Опис
Розроблено комплекс енергозберігаючих пристроїв, здатних працювати спільно і окремо, що допускають поетапне впровадження за рахунок модульної структури розроблених приладів з оптимальною вартістю і високою конкурентоспроможністю. Модульність конструкції дозволяє оптимальним чином інвестувати в енергозберігаючі технології для кожного індивідуального проекту.

Новизна інновації
Модульність конструкції дозволяє оптимальним чином інвестувати в енергозберігаючі технології для кожного індивідуального проекту і, при появі додаткових коштів, поетапно докуповувати необхідні компоненти, економити ще більше. Висока конкурентоспроможність забезпечується за рахунок збалансованої ціни, великий функціональності і низької собівартості пристроїв. Широке різноманітність конструкцій дозволяє впроваджувати запропоновані пристрої в різних сферах: у житлово-комунальному господарстві, в побуті, в технологіях розумного будинку, індивідуальний підхід і врахування специфіки вітчизняного ринку дозволяє сконцентруватися на насущні проблеми енергетичного ринку.

Опис проблеми
В даний час гостро стоїть завдання не лише виробництва електроенергії за допомогою альтернативних джерел енергії, а й раціонального використання вже виробленої. Освітлювальні прилади, встановлені як в житлових, так і технічних приміщеннях споживають до 30% усієї вироблюваної електроенергії. Існує широкий клас приміщень, в яких освітлювальні прилади працюють без особливої необхідності, споживаючи електроенергію.

Стадія розробки
Прототип з успішними лабораторними випробуваннями

Потенційні споживачі:
Житлово-комунальні господарства, приватні господарства, міське освітлення, муніципальні заклади.