МАСАЖНА КНОПКА

МАССАЖНАЯ КНОПКА
Ключеві слова
Інформаційні та комунікаційні технології Приладобудування Автомобілі і деталі , обладнання та послуги

Опис
Пристрій являє собою точковий масажер, розташований на кожній з кнопок клавішного пристрої введення даних. Зважаючи малого розміру і поєднання зі стандартними пристроями введення, розробка може бути застосована в мобільних пристроях, клавіатурах персональних комп'ютерів, пультах управління та ін.

Новизна інновації:
Новизна полягає у впровадженні точкового масажера в стандартнизе пристрої введення даних. Переваги пропонованої розробки: зниження втоми і негативного впливу тривалої роботи за пристроями введення, збільшення комфортності роботи за клавіатурними пристроями введення, підвищення ергономіки, забезпечення поліпшення тканинного дихання.

Опис проблеми:
Найбільш розповсюдженний пристроєм введення є кнопкова клавіатура. Тривала робота на ній викликає підвищену втому кистей рук і може негативно позначатися на стані суглобів. Пропонований пристрій дозволяє знизити втому при тривалій роботі на клавіатурі, зменшити можливий негативний вплив пристроїв введення, підвищити ергономіку використання клавішних пристроїв введення, поліпшити тканинне дихання за рахунок унікальної рельєфного рельєфу на поверхні клавіш введення.

Стадія розробки:
Прототип з успішними лабораторними випробуваннями

Потенційні споживачі, ринки:
ІТ-сфера, мобільні телефони, пульти, транспорт, суду.