ЕКСПРЕС- АНАЛИЗАТОР ПРОДУКТІВ

ЭКСПРЕСС-АНАЛИЗАТОР ПРОДУКТОВ
Ключеві слова
Інформаційні та комунікаційні технології Приладобудування Біотехнології Засоби масової інформації Охорона здоровя, обладнання та послу

Опис
Ідея проекту полягає в розробці компактного пристрою для аналізу якості і складу харчових продуктів , яке може бути вбудовано в мобільний телефон , дозволяючи користувачеві проводити експрес - діагностику продуктів. Наприклад , даний прилад , перебуваючи завжди під рукою , може бути корисний в туристичній поїздці . Оцінка відсоток вмісту поживних речовин і калорійності також дуже важливі для прийняття рішення про доцільність вживання того чи іншого продукту.

Новизна інновації:
Новизна полягає у створенні компактного пристрою з оптимальною за собівартістю і мас- габаритними показниками , яке може завжди перебувати під рукою , наприклад , в мобільному телефоні. Сучасна мікроелектронна база дозволяє вирішити дану задачу.

Опис проблеми:
Сьогодні якість і склад харчових продуктів тестується або в спеціалізованих лабораторіях , або « на око». Перший варіант передбачає тривалість процедури перевірки , другий - явну суб'єктивність . Сучасні технології дозволяють створити компактний діагностичний комплекс , вбудований в мобільний телефон , націлений на визначення якості і складу харчових продуктів і виявлення зіпсованих . Дана розробка може застосовуватися мандрівниками , в домашньому господарстві , у харчовій та легкій промисловості.

Стадія розробки:
Моделювання або інші абстрактні оцінки

Потенційні споживачі, ринки:
Домогосподарки , супермаркети , мережі магазинів , фермери , сільське господарство