КАРТА Забрудненя ВУЛИЦЬ міста

КАРТА ЗАГРЯЗНЕННОСТИ ГОРОДСКИХ УЛИЦ
Ключеві слова
Інформаційні та комунікаційні технології Раціональне природокористування Охорона навколишнього середовища Приладобудування Хімія Авт

Опис
Пропонована розробка передбачає накладення на карти міських вулиць (це можуть бути вже існуючі , типу карт від гугла або яндекса ) картини в реальному часі про ступінь забрудненості тієї чи іншої транспортної магістралі. Рішення позвоялет вибрати найбільш «чистий» маршрут для пішоходів , велосипедистів та ін.

Новизна інновації:
Новизна полягає в об'єднанні карт з інформацією про забруднення повітря з датчиків , розташованих у конкретних точках магістралей великих міст . Дозволяє планувати маршрут не тільки з точки зору оптимальності за відстанню, а й оптимальності по чистоті повітря . Як один з варіантів здешевлення процесу розгортання датчиків , пропонується запуск спеціалізованого автомобіля ( робота ) по збору статистики забруднень повітря на дорогах.

Опис проблеми:
Повітря у великих містах надзвичайно забруднений вихлопними газами. Всебічне залучення уваги до даної проблеми дозволить мінімізувати шкідливі вихлопи . Існування карти забруднень подібного роду дозволяє людині зайвий раз замислитися про чистоту навколишнього середовища та відповідальності перед потомством.

Стадія розробки:
Моделювання або інші абстрактні оцінки

Потенційні споживачі, ринки:
Велосипедисти , спринтери , люди, які ведуть здоровий спосіб життя