Система «Інтелектуальний багатоповерховий будинок»

Система «Інтелектуальний багатоповерховий будинок»Ключеві слова
Комунальні послуги

Опис
Пропонується застосовувати обладнання, при використанні якого буде змога економити теплові та водні ресурси. Економія ресурсів буде відбуватися наступним шляхом. По-перше – використання гарячої води, нагрітої в ночі під час дії пільгового тарифу на електроенергію та збереженій (законсервованій) до часу споживання. По-друге – використання води, нагрітої енергією сонця в теплий період року. По-третє – використання очищеної сірої води в якості технічної води.

Новизна інновації:
Новизна інновації пов’язана з використанням автоматичної системи «багатоповерховий інтелектуальний будинок», із застосуванням гарячої води, нагрітої і збереженої завчасно, з використанням в побутових цілях технічної води. Впровадження та застосування подібної системи дозволить значно зменшити вартість нагрівання гарячої води та зменшити обсяги використання побутової води. Впровадження подібного проекту в національних масштабах дозволить зменшити кількість шкідливих викидів в атмосферу та зменшити обсяги споживання природнього газу та вугілля в житлово-комунальній сфері.

Опис проблеми:
Необхідність застосування даної інновації обумовлена в постійному зростанні цін на енергоресурси та, як наслідок, тарифів на послуги ЖКГ. Застосування інновації дозволить значно здешевити кінцевому споживачу вартість гарячої води. А також споживати значно менше води, за рахунок використання технічної води.

Стадія розробки:
Моделювання або інші абстрактні оцінки

Потенційні споживачі, ринки:
Мешканці багатоповерхових будинків, ОСББ, міські та районі адміністрації, міністерство з питань ЖКГ.